Сніг проти спеки у цеху

Подробнее
7 ч. 53 мин. назад #60024 от UnknownPole47
Я начальник виробничого цеху, де ми пакуємо шоколад. Улітку температура в приміщенні піднімається так, що плитки починають плавитися ще до того, як потрапляють у коробки. Системи кондиціонування не справляються з піковими навантаженнями. Ми спробували багато способів, але найефективнішим виявилося використання снігу від Snowmarket. Ми розміщуємо його в спеціальних контейнерах уздовж конвеєрної лінії, і температура падає на потрібні градуси за лічені хвилини. Це дешевше та мобільніше, ніж модернізація всієї вентиляції. Сніг не містить хімічних домішок, тому безпечний для харчової продукції. Я можу регулювати об'єм поставки щодня: сьогодні потрібно багато, завтра мало. Така гнучкість рятує наш план виробництва від зривів. Ми більше не зупиняємо лінію через спеку, а просто замовляємо холод, коли це дійсно потрібно. Простота та надійність цього рішення підкуповує. Ознайомитися з інформацією: vistka.com.ua/chomu-desheva-ridina-vbiva...ratoriv-specefektiv/ .

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Модераторы: otetzbgleo
Время создания страницы: 0.142 секунд
Работает на Kunena форум