- Вы здесь:
- Главная /
- Форум /
- Саумалколь и Айыртауский район /
- Разное 1 /
- Чому я більше не боюся стоматологів
Чому я більше не боюся стоматологів
9 ч. 34 мин. назад #59618
от mrcFOT2O
mrcFOT2O создал тему: Чому я більше не боюся стоматологів
Раніше один лише звук стоматологічної бор-машини викликав у мене сильне тремтіння. Я відкладала візит до останнього, аж поки знайомі не порадили звернутися в Dental Solutions. Цей сучасний стоматологічний медичний центр став для мене справжнім порятунком і відкриттям. Найбільше мене вразило ставлення лікарів, які вміють знайти підхід навіть до таких переляканих пацієнтів, як я. Процедура пройшла абсолютно безболісно, завдяки використанню якісної та сучасної анестезії. Під час лікування я відчувала себе максимально комфортно та безпечно. Тепер я точно знаю, що піклуватися про здоров’я своєї усмішки можна без страху, сліз та стресу. Рекомендую цей центр усім, хто досі відкладає візит через старі упередження. Подробиці тут: sky.kr.ua/blog/health/suchasna-stomatolo...yi-rodini-u-xarkovi/ .
Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.
Время создания страницы: 0.134 секунд
